Animal Practice

Jaký další seriál vás chytnul? Pro všechny seriálové maniaky.

Animal Practice

Nový příspěvekod Sirka v 24.01.2013, 21:57

Animal Practice je to komediálny seriál. Hlavným hrdinom je Dr. George Coleman veterinár ktorý pracuje v nemocnici, má veľmi rád zvieratá ale v komunikácii s ľuďmi nie je až tak dobrý, každému povie do očí čo si myslí a nie každému sa to páči. Chod nemocnice preberá jeho bývala priateľka - zdedila ho po svojej starej mame. Coleman nerešpektuje vyššiu autoritu a chod nemocnice je viac menej chaotický ale jeho bývala priateľka Dorothy to chce zlepšiť. George Coleman má ako domáceho maznáčika opicu menom Rizzo ten je taký šinter vymýšla a vždy je so svojím pánom :). Je tam plno zábavných častí :) treba si to pozrieť a človek sa tam nasmeje. Justin Kirk hrá Georga Colemana. Epizody nie sú veľmi dlhé majú okolo 20 minut. Zatial je 9 casti, na prvých 6 som našla titulky ale na tie ostatné zatiaľ nie. btw ospravedlňujem sa ta to ako píšem som vyčerpaná a nejako moja slovná zásoba úplne padla nenapadá ma ako by som to zaujímavejšie napísala, ale chcela som to sem dat dnes lebo uz zas potom nebudem mat cas.
tu pre ukážku niečo
http://www.youtube.com/watch?v=8Tk4Sh3gpRo
Sirka

Zpět na Ostatní seriály