Caprica

Diskuze o seriálech Battlestar Galactica a Caprica

Re: Caprica

Nový příspěvekod overlord v 09.02.2010, 10:20

To jo líbí se my Adama jako mafián a je vidět proč je takový jaký je ve stáří v BSG,s každým dílem je to lepší a lepší.
Obrázek
overlord
Sanctuary Translator

Nový příspěvekod Halajda v 21.07.2010, 16:31

Hot news: Caprica se vrátí až v lednu 2011. Upřímně, jestli ji po tak dlouhé době bude ještě vůbec někdo sledovat, bude to zázrak.
Nesnášíte ICQ? Vadí vám jeho nízká bezpečnost? Nemůžete si nikdy zapamatovat své přihlašovací údaje? Nevíte, co se životem?

Používejte jabber!
Halajda
Administrátor

Nový příspěvekod overlord v 21.07.2010, 16:37

právě jsem to dočetl! Tímhle to docela zkazili, podlě mě měla Caprica mnohem horší start než SGU ani já jsem se nepřemohl si první díly pustit po druhé...
Obrázek
overlord
Sanctuary Translator

Nový příspěvekod Mick z Domihorku v 15.01.2011, 22:20

Co myslíte? Kdybych teď chtěl začít sledovat BSG, mám se dívat na prvně na BSG a pak na Capricu, tak jak je to natočený, nebo prvně na Capricu a pak na BSG, tak jak se to odehrává?
Mick z Domihorku

Nový příspěvekod overlord v 15.01.2011, 22:27

RAději se koukni nejdřív na BSG, Capricu můžeš klidně vynechat :D nic co by jsi měl do BSG potřeboval vědět tam není... Já osobně bych Capricu zařadil do stejného soudku s Razorem :D
Obrázek
overlord
Sanctuary Translator

Nový příspěvekod nicolbolas v 21.01.2011, 12:45

tak caprica se mi líbila. hezky to vysvětlilo vznik cyclonu a jejich nabozenstvi a pozadi 12 kolonii a capricy

myslim, že seriál neuspěl hlavně proto, že ze začátku rozehráli moc dějových linií. nejlepší epizody byly 14-18 a takové epizody měli být od začátku. cycloni prostě měli hrát prim........ a postupně tam doplnovat pozadí postav a vedlejší dějové linie.

dneska je proste hrozne tezky udelat peknej, chytrej seriál, protoze vetsina diváků je tupé stádo.

az bududu znovu koukat na BSG, tak se opravdu budu smat scenam kde se zabyvaji posvatnymi pravnimi knihami po dedeckovi pravnikovi :D
nicolbolas

Nový příspěvekod Halajda v 21.01.2011, 13:46

nicolbolas píše:dneska je proste hrozne tezky udelat peknej, chytrej seriál, protoze vetsina diváků je tupé stádo.

Takže někdy v historii televize byla doba, kdy většina diváků nebyla tupé stádo?

Nemá smysl svalovat neúspěch seriálu na diváky. To je jako svalovat pokles prodeje v obchodu na zákazníky. Televizní producenti prostě žijí v dané době a společnosti a mají dělat seriály takové, aby přitáhly masy. Když se jim to nepovede, může si naše hrstka tisíckrát říkat, jak jsou lidi blbí, když se na takové skvělé seriály nekoukají, ale je to prostě chyba producentů, manažerů, marketingu a podobných, že se to nechytlo.
Nesnášíte ICQ? Vadí vám jeho nízká bezpečnost? Nemůžete si nikdy zapamatovat své přihlašovací údaje? Nevíte, co se životem?

Používejte jabber!
Halajda
Administrátor

Nový příspěvekod nicolbolas v 21.01.2011, 13:59

ano, myslim že lidi jsou čim dal hloupejsi. cem si treba internet. pred 5ti lety to byla oaza pro tech par chytrych co to umeli spustit. dnes? hromada reklam, komerce a demence.

to co pises o producentech je pravda, bohuzel me jako narocneho divaka to proste netesi...... doufam ze se podari vymyslet komercni globalni system, ktery by umoznil distribuci inteligentniho obsahu te inteligentni minorite jiz jsem clenem.

ten model co je ted proste neumi zohlednit ze na svete je spousta dalsich lidi ktery si to stahnou nebo nahrajou z videa
nicolbolas

Nový příspěvekod ashlák v 23.01.2011, 13:27

Tento víkend jsem strávil ve jménu Capricy. Dokoukal jsem zbylé epizody tj. 15-18.
Musím říct, že ten seriál stál za to. Ke konci se to opravdu rozjelo. Konec byl pro mě velice uspokojivý, po kterém nemám potřebu dalších epizod ani potřebu dalších odpovědí. Zfanatizovaná Clarice je postavou, bez které by seriál neměl smysl a herečka se své role zhostila velice dobře.
Ty poslední 2-3 minuty finále byly naprosto úžasné. Přesně takhle jsem si při sledování BSG představoval to sloužení lidem (stavitelé, obsluha v hospodách, venčení psů,...). Teď už vzpoura a další příběhy z prostředí 1. Cylonské války. BSG universum nabízí tolik zajímavého.

BTW: Starej Adama měl druhýho Willieho, respektive Billa, s tou Janet Freiserovou?

Celkové hodnocení seriálu: 98%
Everything I touch turns AWESOME!
ashlák

Nový příspěvekod nicolbolas v 23.01.2011, 22:10

no mě podle těch divnejch kukadel přišlo, že ten druhej syn byl těžkopádná verze skinjob (stejně jakou zoe..... tj plechový skelet pokrytý kůží)........ takže kdoví jak by to s nim pak bylo
nicolbolas

Nový příspěvekod Halajda v 24.01.2011, 02:08

To jsi tam hledal něco, co tam není. Joseph Adama se dal dohromady s Evelyn (aka Janet Frasierovou :roll: ), měli spolu syna a toho podle tauronské tradice pojmenovali po jeho mrtvém bráškovi William. Tečka, čárka, vykřičník.

Používejte jabber!
Halajda
Administrátor

Nový příspěvekod jack12 v 26.08.2011, 18:45

tak jsem se konečně taky dostal k tomuhle seriálu :), mám za sebou první tři díly a zatím mě to docela baví, opět v každém díle hezky stupňované "drama" takže na konci kdy vše vrcholí vás to prostě nutí stále koukat na další a další díly stejně jako u BSG, jelikož jsem viděl jen tři díly nemám moc co hodnotit ale přeci jen si rýpnu do stadionu respektive diváků kteří se moc nevyvedli a vypadají jako ze špatné pc hry :) ale jinak zatím se vším spokojen ...a nečetl jsem žádné spoilery ani neviděl trailery takže asi tak zatím...
jack12

Nový příspěvekod jack12 v 16.12.2011, 00:15

...po delší době mám dokoukané všechny díly Capricy a mám jen jednu otázku, proč? proč jen museli utnout tenhle seriál a to ještě k tomu hned po první řadě...SyFy se mi čím dál tím více hnusí...
jack12

Předchozí

Zpět na Battlestar Galactica a Caprica