2x16 - The Hunt

Diskuse o minulých i budoucích epizodách seriálu Stargate Universe.

2x16 - The Hunt

Nový příspěvekod RomanArts v 28.08.2010, 09:41

Scénář: Joseph Mallozzi
Režie: ???
Premiéra: zima 2010
Obrázek
RomanArts

Re: 2x16 - The Hunt

Nový příspěvekod DaveM v 12.04.2011, 16:34

no tak mi ta epizoda přišla jako typická Mallozziovina. Na tuhle epizodu jsem se těšil z důvodu, že jsme se měli dozvědět něco o minulosti TJ no a nakonec z toho nebylo nic, jenom náhon nějaké šestinohé pumy. Děj na Destiny mi tentokrát přišel dobrý a Rush opravdu pobavil.
DaveM

Nový příspěvekod Patak v 12.04.2011, 17:45

No,takhle.Jestli by měli v takovémto průměrném duchu pokračovat dál,tak jsem rád,že SGU končí. Ne,nezaujatě musím říct,že tahle epizoda nebyla špatná,ale ani nějak skvělá,prostě průměr,což v SGU znamená i úspěch. :mrgreen:
Patak

Nový příspěvekod cypher v 12.04.2011, 20:24

Takovej lepší průměr co se týče atmosféry, hlavně velký plus za vyvarování se nelogičností v ději (od Malice to nějak moc koumu no :D ) a taky parádní dějová linie s Rushem... a ten konec s Volkerem, jó to znám :D
cypher

Nový příspěvekod SG?indeed! v 12.04.2011, 21:14

Shrnutí děje: Lékařka, co jde se všema. Šavlozubec, co negry nežere. Vědec, co nemůže mít vztah...
Ach non. Zase takových nesmyslů, co se toho hexapoda týče.. Spoilery sice napovídají že některé by mohly být vysvětleny, ale všechny jistě ne.
Vskutku jsem se bavil při Nickovo trápení Elie s Brodym. Je to zmrd, ale šikula, tenhle doctor.
Je věc, kterou vážně nepochopím. Proč v seriálu "Stargate", i když zrovna používají stargate, vynechají pohled na stargate?! A ten proslavený průchod horizontem událostí.. ?! Whoa, wotofo?
"Vztahová linie" byla překvapivě snesitelná, řekl bych taková osobní. Zejména co se Dalea týče, sympatické, že nejsem sám :D
Suma summarum: od Vancouver-forest epizody přesně tolik, kolik jsem očekával + Destiny-plot-line jako bonus.
YjM, the Gate-o-Raider
Two by two
hands are blue

Obrázek
SG?indeed!

Nový příspěvekod DrNicholasRush v 13.04.2011, 10:02

Po lepších epizodach opět další menší výplň, dění na planětě moc nebavilo, ale něco bylo fakt zajimavé. Za to na lodi to bylo lepší a bavilo mě to ale pořád se tam nebyl žádný vyrazný posun. Velke plus má Rushův zvrácený smysl pro humor :lol:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
"Existuje nespočet světů podobných tomu našemu i zcela odlišných" - Giordano Bruno 1548-1600

Obrázek
DrNicholasRush

Nový příspěvekod Robio v 13.04.2011, 13:56

som spokojný zo všetkým. Možno mohli spraviť trochu lepšie ten moment ako ich tá obluda napadla keď boli v skupinke a hneď záber ako tam robí prsatá Greerovi psychoanalýzu, to mohli trochu lepšie zostrihať...Trošku som sa aj bál že to zviera tam poriadne ani neukážu...ale na záver ho ukázali v plnej kráse...efekty dosť dobré, to sa fakt musí nechať (hlavne s rozpočtom TV seriálu). Tiež ma udivuje že ten Rush stále takto neškodne vodí ľudí za nos. Neviem či s tým mám súhlasiť alebo to odsudzovať...skôr si myslím že takéto veci vychádzajú v seriály ako v reálnom živote...tak ale je to predsa dosť inteligentný človek.
Tiež ma trošku zamrzelo...že tam Eli s Rushom vychvaľujú tie komory do nebies aký to je obrovský objav a jediné čo sme sa dozvedeli je v komore je modré svetlo keď tam je niekto zavretí...viac nič.
(Trošku mi to tam zaváňalo ako keby tú stázovú komoru chcel nejako využiť aby sa spojil s Amandou. Neviem možno v tom nebol iný zámer)
A ten koniec ma zamrzel, ale kvôli tomu že Dr. Volkeror sa snažil, aj sa vyparádil a akurát tam pristihne s ňou Greera. (ale mohla to byť kľudne kamarátska zábavka) (Ja by som ju zavolal niekam do tej kopuli medzi púpavy keď by vyzdravela.. heeeh(a nemyslím tým sex))

Čo sa týka toho nepoužívania stargate v seriály stargate, no áno, to ma tiež mrzí...a dosť mi chýbajú aj tie milión krát obohraný pohľad cesty cez WH (ten tunel). (A tiež sa mi stískáá, po "kawúúšš".)

Každopádne som spokojný...dosť dobrá časť. 8/10. Teším sa na ďalšiu...kua...už iba 4 časti.
Robio

Nový příspěvekod jack12 v 13.04.2011, 18:04

tak díl se mi líbil na planetě to sice místy bylo trošičku nudné, ale všechno se dohánělo na destiny a Rushův zvrácený smysl pro humor mě opravdu velice bavil a je celkem jedno, že o těch stázových komorách nic neřekli :)
jack12

Nový příspěvekod Y0G1 v 14.04.2011, 07:23

ja takisto suhlasim vyborny diel ..lenze horsie to je u mna pretoze mna cele sgu a vsetky casti v sgu bavia a je to pre mna jeden spickovy serial a pouzivanie brany aj v sg1 boli casti ked sme ju nevideli mne to osobne nejak nevadi som zvedavy na dalsie casti

10/10
Y0G1

Nový příspěvekod Mick z Domihorku v 14.04.2011, 20:33

Vážně lidi, řekněte mi, co byste už chtěli, aby se vám to líbilo. Vždyť co vám tam chybělo, kromě pohledu na Bránu? Byla tam nová planeta, nová stvoření, nějaká akce, nové části a staronové technologie na lodi, konečně vyřešení problému s Luciány, trochu humoru na lodi, malý vedlejší "normální" děj vedlejších postav (Dale a Lisa), což do SGU podle mě rozhodně patří, Greer konečně pochopil, že neni neporazitelný, náznak milostného trojúhelníku Young, TJ a Varro... Rozhodně jsem nečekal, že budou dvě takhle dobrý epizody po sobě (i když tahle mohla pro někoho trochu zaniknout ve stínu předchozího cross-overu všech tří seriálů, pro mě ale rozhodně nezanikla).
A jestli někdo řekne "neposunuli se v misi", tak je asi úplně blbej a nepochopil nic z SGU. Zrovna tohle je podle mě díl, který přesně splnil to, jak to mělo vypadat. Jak byste si asi tak představovali, že se budou v té misi posouvat? Děj je naplánovaný na 5 sérií, zastavují u různých planet, to přece jinak nejde, než že budou chodit na planety nebo že se budou řešit vztahy na lodi, těžko můžou pořád dokola koukat na tu animaci z Windows Media Playeru a dělat, že je to zajímá, když, co to je, zjistí teprve až doletí na místo určení.
Možná by ještě někdo mohl říct, že chyběla vesmírná bitka, ale to by musel být už vážně... No nenapadá mě žádné výstižné označení, které by nebylo vulgární a zároveň bych jím neurazil chudáky postižené lidi.
Mick z Domihorku

Zpět na Epizody